Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Kil ve Su; buluşup Ateşe kavuştuklarında başladı Tuğlanın hikâyesi…
İlk olarak Mezopotamya’da usta ellerin şekillendirdiği tuğla, yüzyıllardır insan hayatında yer alıyor.
Kimi zaman duvar, kimi zaman tandır, kimi zaman dekor… Farklı çeşit ve modelleriyle mekanlara renk, hayatımıza değer katıyor. Belli bir süre “Taşçı Durmuş” unvanıyla sürdürdüğümüz çalışmalarımızı, kurumsal bir kimlik altında topladık ve “Tuğla Dünyası” markasıyla ürün & hizmet sunmaya başladık.
Tuğla Dünyası olarak bizler de uzun yıllardır tuğlanın sunmuş olduğu nostalji, konfor ve kolaylıkları siz değerli kullanıcılarımızla buluşturuyoruz. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinden ve ülkemizin önde gelen tuğla üreticilerinden temin ettiğimiz eşsiz tuğla çeşitlerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.
Ürün satışıyla birlikte yerinde uygulama hizmetlerini de sizlerin talepleri doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. “Kaliteli ürün, kaliteli ellerle buluştuğunda kıymetlidir” prensibiyle; alanında uzman ustalarımız, en gözde uygulamalara hayat veriyor. “Kaliteli Hizmet” anlayışından yola çıkarak; istek ve taleplerinizi alıyor, mümkünse uygulama alanında inceleme yaptıktan sonra en doğru ürünleri beğeninize sunuyoruz.
Satış veya uygulama sonrasında sizlerden gelen feedbackleri kurumsal hafızamıza kaydediyoruz ve hizmet kalitemizin yükseltilmesinde bu veriler ışığında hareket ediyoruz. Nitelikli ürünlerimizle evlerinize, ofislerinize, bahçe ve diğer yaşam alanlarınıza misafir oluyoruz… “Güvenin ve Kalitenin Adresi” www.tugladunyasi.com.tr web sitemizi ziyaret edip, bizleri yakından tanıyabilirsiniz…​

Whatsapp
Tuğla Dünyası
Tuğla Dünyası
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?