Granada Kiremit

Ülkemizde birçok çeşidi bulunan ve kaliteli malzemelerle üretilen kiremitleri, en uygun fiyatla ve garantili olarak satışa sunan ece kiremit, Kılıçoğlu kiremit gibi firmaların ürünlerini çatı imalatınızda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Böylece, bu ürünlerin satışını yapan firmamız ile çatılarınıza şık bir görünüm verebilirsiniz.
Çatı kaplama malzemerinde estetiğin ekonomik olarak sunan yeni bir ürün granada kiremit

Dekoratif çatılarınız için 1 m2 yi 15 adet ile örtecek olan granada kiremit, aradığınız estetik görüntüyü sağlayacaktır. Granada kiremitler döneme kolaylığı ile kullanıcıya avantaj sağlamaktadır. marsilya tipi normal kiremitler gibi yüzey olarak kullanılan granada kiremitler pratik olarak çatınıza döşenebilmektedir. Granada kiremit sanat değeri yüksek yapılar için ideal bir çatı malzemesidir. ayrıca granada kiremit su toplama, kanalize etme ve aktarmadan son derece sıhhatli bir kiremit tipidir.

Avrupa’nın tercih ettiği kiremit tipi olan granada kiremit kullanımında düşük adet ve döşeme kolaylığı ile estetik çatıların en ekonomik malzemesidir. Üretim metodu ve modeli itibari ile Granada Kiremit her türlü doğa şartlarına dayanıklıdır.

Ürün Sipariş Formu

    Whatsapp
    Tuğla Dünyası
    Tuğla Dünyası
    Merhaba
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?