Orjinal Antik Çıkma Harman Tuğla

Orjinal Antik Çıkma Harman Tuğla

Çıkma Harman Tuğla

Evlerinin ofislerinin dışarıdan görünümlerine önem veren kişiler için tuğla kullanımı dış kaplamalarda en çok tercih edilen yöntemlerden biri olmaktadır. Çok farklı türleri bulunan tuğla modelleri arasında antik tuğla olarak bilinen ürünler görünümleri itibarıyla daha çok eski yapılarda ve tarihi binaların dış bölümlerinde görülen tuğlalar şeklinde tasarlanmış ürünler olmaktadır. En çok bilinen kırmızı renkli tuğla formunun yanı sıra bizler firma olarak çok sayıda antik tuğla alternatifini sizlere sunarak bu ürünler arasından dilediğinizi seçmenizi mümkün hale getiriyoruz.

Modern Tarzda Tarihi Dış Kaplamalar

Antik tuğla ürünlerimiz arasında dış cephelerinizin rengini ve havasını büyük ölçüde değiştirebilme potansiyeli bulunan beyaz ve siyah tuğlalarımız da bulunmaktadır. Bunun yanı sıra sizlere daha çeşitli bir görünüm istediğinizde yeni antik tuğlaların özelliğini korumak kaydıyla kahve, duman, krem rengi tonlarında da farklı ürünler sunabiliyoruz. Tek bir renkle sınırlı kalmak istemediğiniz halde ise sizlere birbirine yakın renklerde uyumlu bir şekilde sunulabilen tuğlalarımızı öneriyoruz. Tercih ettiğiniz antik tuğlaya bağlı olarak buna uygun renk ve forma sahip derzleri de bizlerden temin ederek cephe kaplamalarınızın kusursuz bir uyuma kavuşmasını sağlıyoruz.

Antik Tuğla Nerelerde Kullanılır?

Genellikle binaların dışında kullanılacağı düşünülen tuğlalar arasında antik tuğla ürünlerimiz iç cephe bölümlerinde birer tasarım malzemesi olarak da kullanılabilmektedir. Antik tuğlaların kullanılabildiği alanlara bakıldığında sıklıkla karşılaşılan otel ve AVM gibi alanlardaki kullanımı dikkat çekmektedir. Firma olarak uzun süredir aynı sektörde faaliyet göstermemizin getirmiş olduğu deneyim sayesinde farklı tuğla seçeneklerimizle otel ve alışveriş merkezlerinde uyumlu şekilde kullanılabilecek olan tuğlalarla kısa sürede istenilen dekoratif çalışmaların yapılmasını sağlıyoruz. Bunun yanı sıra ofis veya iş yeri gibi alanlarda genellikle en göze çarpan bölümlerde tuğla kullanımıyla estetik bir görünüm yaratılmasını da mümkün hale getiriyoruz.

Çıkma Harman Tuğla Fiyatları

Hemen hemen herkesin ilgisini çeken ve beğeniyle karşıladığı tuğla dekorasyonlarının kalabalık ortamlar haline gelebilecek yerlerde kullanıldığı da görülüyor. Bunlar arasında firmamızın özenle çalışarak dekorasyonuna katkıda bulunduğu kafeler, ürünlerin cazibesini artıracak bir ortamda incelenmesini sağlayacak olan mağazalar ve dükkanlar, ortamın atmosferini büyük ölçüde değiştirme etkisiyle kütüphaneler tuğlaların yaygın şekilde kullanıldığı alanlardan oluyor. İç mekanlardaki kullanımlarında iç cepheyi oluşturan tüm alanların yanı sıra tuğla tasarımlarının sadece bir duvarda ya da duvarın bir bölümünde tercih edilmesi de mümkün oluyor. Aynı şekilde dış cephelerde de zaman zaman sadece zemine yakın olan alanların belirli bir yüksekliğe kadar dekoratif amaçlarla tuğlalarla kaplandığı görülüyor.

Tuğla Dünyası Kusursuz Hizmet

Hem ürün satışı hem de uygulama hizmeti vermekte olan firmamızda kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimizin talep ettiği tüm çalışmaların ortaya çıkarılması için üstün gayretle hizmet vermeye devam ediyoruz. Her biri yıllardır bu alanda çalışmakta olan deneyimli ustalarımızla birlikte en kısa sürede antik tuğla ürünleriyle kaplanacak alanların tasarımını gerçekleştiriyoruz. Tuğla Dünyası olarak müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılayıp sadece tuğla döşetmek istediği yerlerin kısa sürede istedikleri görünüme kavuşmasını sağlamak adına tüm ürün aksesuarları ile birlikte antik tuğla ürünlerini sunuyoruz. Müşterilerimiz tuğla yapıştırıcılarından taş yapıştırıcılara, renkli derz dolgu ürünlerinden köşe ve mihenk taşı olarak kullanılacak tüm tuğlaları firmamızdan temin etme fırsatını da bulabiliyor. Boya ve izolasyon gibi maliyetli olabilecek çalışmaların gerekliliğini ortadan kaldıran tuğla tasarımlarımız doğal görüntüsüyle yaşam alanlarınızın iç ve dış cepheleri için sunulmaya hazır halde beklemektedir. Uzun ömürlü kullanım sağlayan ve bakım gerektirmeyip çevreye zarar vermeyen tuğla çeşitlerimiz hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
Tuğla Dünyası
Tuğla Dünyası
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?