Dekoratif Kaplama Tuğla

Dekoratif Kaplama Tuğla

Estetik Ve Dekoratif Kaplama Tuğla

Eski zamanların özleminin duyulmasıyla birlikte mimari çalışmalarımızda yeni bir arayış başlattık. Bu arayış sonunda yaptığımız birçok çalışma ve deneme sonrasında kaplama tuğla kullanımı ile birlikte nostaljik ve estetik bir görüntü elde etmeyi başardık. Tuğla, eski tarihlerde yapıların temel malzemelerinden biri olarak kullanılırdı. Günümüzde teknoloji ile beraber gelişen inşaat malzemeleri, özellikle betonarme yapılar insanların doğaldan uzaklaşmasına neden oldu. Bu uzaklaşma tekdüze, estetik kaygılardan uzak, yaşamdan beyhude ve soğuk yapılara neden oldu. İnsanlar bu yaklaşım içerisinde zamanla daha nostaljik ve estetik dokular aramaya başlayınca tuğla tekrar devreye girdi.

Mimari çalışmalar ve uygulamalar gerçekleştiren firmamız, konutlarda, işyerlerinde, işletmelerde veya açık alanlarda bu estetik görüntüyü sağlayabilmek için kaplama tuğla kullanımına başladı. Bu uygulamaları gerçekleştirmek için öncelikle en doğru ürünleri seçme konusunda geniş bir çalışma gerçekleştirdik. Bu çalışmalar sonucunda

  • Antik model
  • Barok model
  • Sedir tuğla
  • Harman tuğla
  • Ateş tuğlaları
  • Osmanlı tuğlası
  • El yapımı kültür tuğla
  • Orijinal tuğla
  • Selçuklu kültür tuğlası gibi birçok farklı çeşit elde ettik.

Bu çeşitlerin her biri kaplama işlemlerinde kullanıldığında ilkel zamanların estetik ve doğal görüntüsünü ortaya çıkaran bir yapı sağladı.

Kaplama Tuğla Çalışmaları Nasıl Sağlanıyor?

Uzun dönem çalışmalarımız sonucunda ortaya koymuş olduğumuz bu sistem ile birlikte birçok kişi kaplama tuğla çalışmaları talep etmeye başladı. Bu taleplerin ardından sistematik bir şekilde çalışmalarımızı yürütmek için sıralı ve sorunsuz bir yöntem geliştirdik. Öncelikle kaplama isteyen müşterilerimiz web sitemiz üzerinden veya direkt olarak şubelerimiz üzerinden inceleme yaparak ürün seçimi yapabiliyor. Sonrasında bu ürünleri isterseniz web sitemiz üzerinden ve yine isterseniz bayilerimizden temin edebiliyorsunuz. Böylece istediğiniz uygulamaları sağlayabiliyorsunuz.

Eğer, bu ürünlerle birlikte uygulamaları da firmamızdan talep ederseniz, firmamız mimari inceleme ve uygulamalarda yapabiliyor. Firmamızın uzman ekipleri mimari inceleme gerçekleştirmek için yaşam alanınızda veya çalışma alanınızda keşif gerçekleştiriyor. Bu keşif çalışması sırasında ortamın ışık açısı, büyüklüğü, alan ölçüleri, derinlik gibi birçok farklı nokta göz önünde bulunduruluyor. Bu sayede nasıl bir çalışma yapılması gerektiği ve hangi tuğla ürünlerinin kullanılması gerektiği belirlenebiliyor. Bu bilgiler sayesinde hazırlanan bir çalışma ile birlikte mimari ekibimiz uygulamayı gözle görülecek bir modellemeye dönüştürüyor. Bu modelleme sayesinde uzmanlarımız tarafından sunulan öneriler ve sizin fikirleriniz birleştirilerek kaplama tuğla ürünleri net olarak seçiliyor. Seçilen ürünlerle birlikte firmamız nakliye işlemlerini de gerçekleştirerek profesyonel bir montaj hizmeti sağlıyor.

Kaplama Tuğla İşlemi Nerelerde Uygulanıyor?

Genellikle restoranlar gibi alanlarda tercih edilen kaplama hizmetleri, kimi zaman evlerdede uygulanabilmektedir. Özellikle hangi alanda olursa olsun kültür tuğlası uygulamalarında 6 farklı çeşitle onlarca renk sağlayabiliyoruz. Estetik ve doğal mekanlar oluşturmak için seçtiğimiz tuğla duvar kaplama ürünlerinde dekoratif şekilde sunulan tüm ürünler, gerçek malzeme kalitesi sağlamaktadır. Yani sunulmuş olan tüm ürünlerimiz birebir orijinal malzemelerle üretilmiş ve geçmişin izlerini taşıyan bir doku göstermektedir.

Whatsapp
Tuğla Dünyası
Tuğla Dünyası
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?