El Yapımı Kaplama Tuğla

El Yapımı Kaplama Tuğla

El yapımı kaplama olan tuğla çeşitleri kil ve toprak ile birlikte kumun karıştırılması eşliğinde profesyonel bir çalışma altında özel tesislerde hazırlanmaktadır. Özel olarak tasarlanmış kalıplarda şekil verdirilir ve bu  sistem ise elle yapılır. Kaliteli bir malzeme yapısı bünyesinde hazır edilir ve tam da istendiği sertlikte ve dayanıklılıkta hazırlanır.

Özellikle değişik renkler elde etmek ve isteyen herkes için zengin bir seçenek imkânı sunmak adına özel bir takım maddeler katılır. Bu konuda birçok çeşit el yapımı kaplama tuğla çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar içerisinde bahçe  duvar taş modelleri, antik tuğla, tuğla duvar kaplama, kültür tuğlası ya da İstanbul ve Osmanlı model tuğla çeşitleri, tüm iç ve dış duvarlar adına kaliteli bir hizmet ışığı bünyesinde tasarlanmaktadır. Özel olarak doğadan bulunan değişik birçok taş bu konuda bir araya getirilerek karışım yapılır ve özel kalıplar eşliğinde elle işlem yapılır.

Zengin özellikli dekoratif tuğla çeşitleri

Tüm evlerin oda duvarlarına, aynı şekilde tüm işe yerlerine ya da hastanelere, türlü bahçe duvarlarına ya da bar ve cafe tarzı mekânlara veya villa bahçeleri ile birlikte akla gelen birçok yere profesyonel bir hizmet ışığı bünyesinde tasarım yapılabilir. Üstelik tüm yıl boyunca ısı dengesini koruması ile güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Kışın soğuk havanın içeri girmesine engel olurken, yazın ise içerilerin çok sıcaklamasına engel olmaktadır. Aynı zamanda çok fazla kir tutmaz ve temizlik konusunda  sizlere çok fazla bir yorgunluk çıkarmaz. Su ve bir bez sayesinde bu kaliteli şık bir dekoratif özellik sunan duvarlar adına temizlik yapmak mümkündür.

Uzun ömürlü ve şık duvarlar

İstenilen her hangi bir tasarım yapılan bu kaliteli dekoratif duvarlar, üstelik çok uzun yıllar hiçbir sorun çıkarmadan kullanılabilmektedir. Çok uygun fiyatlara istediğiniz yere yaptırabilir ve bunu yaparken profesyonel bir hizmet bünyesinde bu işi iyi bilen uzmanlar ile çalışabilirsiniz. Antik dönemleri anlatan ya da son derece egzotik bir takım görünümler sunan bu güzel El Yapımı Kaplama Tuğla çeşitleri, görsel açıdan aynı zamanda içiniz ısıtacak bir farklılık sunmakta ve kaliteli ve üretim malzeme yapısı ise yıllarca sorunsuz bir kullanım imkânı vermektedir.

Whatsapp
Tuğla Dünyası
Tuğla Dünyası
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?