Kaplama Tuğla Çeşitleri Nelerdir?

Kaplama Tuğla Çeşitleri Nelerdir?

Dekoratif kaplama tuğla çeşitleri, her türlü ortama uyum sağlayan ve oldukça şık görünen tuğlalardır. Tuğla, oldukça eski dönemlere dayanan bir yapı malzemesidir. Otantik görünümü ve şık duruşu günümüzde de ön plana çıkmasını sağlamış ve birçok mekanda tuğla kullanımı baş göstermiştir. Firmamız birçok tuğla modelinin satışını gerçekleştirmektedir. Dekoratif, el yapımı ve antik kaplama tuğlaların her modelinin satışını gerçekleştirmekteyiz. En uygun fiyatlara en kaliteli tuğlalar için ürünlerimizi inceleyebilir ve bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

El yapımı kaplama tuğla

El yapımı kaplama tuğla; kilden, topraktan ve kumdan oluşur. Bu malzemelerin bir araya getirilmesi ve pişirilmesi ile elde edilen bu tuğlalar el yapımı olmasından dolayı çok daha doğal ve naturel görünmektedir. Binaların dış cephesine, kafelerin belirli duvarlarına hatta evlere bile uygulanabilen bu tarz el yapımı tuğlalar ortamın havasını tamamen değiştirecektir.

Antik kaplama tuğla

Antik kaplama tuğlalar, özel teknikler ile üretilmekte ve doğal dokuları ile ön plana çıkmaktadır. Bu tuğla modeli de iç mekan ve dış mekanlarda kullanılabilmektedir. Bu tarz ürünler iç mekan için çok daha ideal olacaktır. Mekanın tek düzeliğinden sıkılanların ve belirli değişiklikler yapmak isteyenlerin ilk tercihi bu tarz dekoratif kaplama tuğla modellerinden yana olmaktadır. Bu tarz tuğlalarda renk skalası son derece geniştir. Doğal ve kızıl tuğla renginde olanların satıldığı gibi sarı ve gri tonlarında olanları da mevcuttur. Yalnızca tek bir duvara bile uygulansa bile ortama dekoratif bir görünüm katacak olan tüm bu kaplama tuğla çeşitleri için firmamız ile iletişime geçerek kapsamlı fiyat bilgilendirmesi alabilirsiniz.

Whatsapp
Tuğla Dünyası
Tuğla Dünyası
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?